Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bayram karısı ve çocuğu arasında kalıyor

Bayram karısı ve çocuğu arasında kalıyor

Yılanların Öcü, yarın akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle Show TV'de!
Show TV\'nin fenomen dizisi Yılanların Öcü, sürükleyici yeni bölümüyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Koliba Film imzalı dizide bu hafta nefesler tutulacak !

Yılanların Öcü\'nde Çarşamba akşamı; Nehirden bulunan cesetle ile Necip Can\'ın DNA\'ları eşleşince herkes Kamuran\'ın öldüğünü düşünür. Gerçeği sadece Şerife, Remziye ve Hüsnü biliyordur. Artık Şerifeler, Kamuran\'ın her an ortaya çıkacağı korkusu ile yaşayacaklardır.

Haceli\'nin Fatma yüzünden hapse düşmesiyle deliye dönen Mahmure, Fatma\'yı getirip Bayramların kapısına atar. Artık Hatçe de Fatma\'nın Bayram\'ın bebeğini taşıdığını öğrenmiştir. Bayram ise yine çocuğu ve karısı arasında kalmıştır.

Hatçe evliliği için savaşacak mı ? Bayram\'ı tekrar kazanma ümidi taşıyan Fatma yaşadıklarını kendi lehine çevirebilecek mi ?

Yönetmenliğini Cemal Şan\'ın üstlendiği Yılanların Öcü\'nün güçlü oyuncu kadrosunda; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı,  Rüçhan Çalışkur  Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Aycan Koptur ve Gözde Çığacı rol alıyor.
 
2015-05-26 16:35:00 369 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup