Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Aynı anda orgazm olun !

Aynı anda orgazm olun !

Aynı anda orgazm olup, bu keyfi aynı anda yaşamaya ne dersiniz?
EŞZAMANLI NEFES ALIN

Sevgilinizle nefes alışverişinizi eşitleyerek aynı uyarılma seviyesine ulaşmanız mümkün. Ayrıca daha hızlı nefes alıp vermek, kan akışınızı hızlandırarak daha kolay tahrik olmanızı sağlar.

FANTEZİLERİNİZE ULAŞIN

Hayallerinizde sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak olan imajı gözünüzün önüne getirin. İsteklerinizi sevgilinizle yaşadığınız bu muhteşem deneyimle birleştirmenizde hiçbir sakınca yok.

BİR KELİME VEYA CÜMLEYİ TEKRARLAYIN

Bir şeyi yüksek sesle tekrar etmek ona zihinsel olarak odaklanmanızı sağlar. Sürekli tekrarladığınız ve orgazma yaklaştığınızı partnerinize belli eden sözler, beyninizin bu hedefe ulaşması için ona adeta emir verir.

Sizi orgazma ulaştırdığını sanan bir erkek, doğru hareketleri uyguladığını düşünüyorsa, açıkçası onu suçlamak pek mümkün değil. Bir dahaki sefere yine aynı rutin hareketleri denemeye kalktığında onu durdurup “hadi bu gece yeni bir şeyler deneyelim” demeyi unutmayın.

Ardından erojen bölgelerinizi gerçekten etkileyecek pozisyonları önerin. Bu ani değişiklik sayesinde her ikiniz de kolayca tahrik olacaksınız.
2012-11-26 14:04:00 17795 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • mad_man26/11/2012 13:33

    buna ayak uydurabılecek bır kadın bulmak lazım.gunduz ıste calısıp aksam sana enerjısı kalan kadın Türkiye'de yaşamıyor maalesef.Çalışma dediğin zamanda özgürlükten dem vurur.....velhasıl Türkiye'de olmaz bu işler !!!!

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup