Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

ATİAD’dan gençlere ödül

ATİAD’dan gençlere ödül

ATİAD'ın genç kuşakları iş dünyasına kazandırmak amacıyla yürüttüğü projelerde başarı gösteren gençlere ödüller verildi.
Ebru Güneş, Ufuk Dağcı, İbrahim Toprak, Murat Meziroğlu, Bahar Batıhan Şenay oturak, İpek Kızıltan, Ali Bacak, Güler Arslangiray, Mücahit Şuayip Şenel ödüllerini yetkililerin elinden aldılar.

Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği‘nin (ATİAD) çeşitli temaslar için Almanya’ya gelen Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş‘ın onuruna düzenlediği yemekli yuvarlak masa toplantısında Almanya’daki Türk işverenlerin sorunları tartışıldı. Düsseldorf Hyatt Regency Oteli’nde düzenlenen toplantıya Düsseldorf Başkonsolosu Şule Gürel, Ekonomi Bakanlığı Genel Müdürü Mehmet Işkın, Düsseldorf Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Mustafa Hilmi Aşkın ve beraberindeki heyet ile birlikte katılan Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Türk işverenlerin sorunlarını dinleyerek bunların çözüm yollarının araştırılacağını belirtti.

ATİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Sarıyar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tarhan,Kemal Şahin, OntopxLed firma sahib Derya Bozovalı,Erol Ayar ,Volkan Kuru, Nihat Kanat, Pelin Bilici ve Ali Erdoğan’ın da hazır bulunduğu yemekli toplantıya ATİAD üyeleri de büyük ilgi gösterdi. Almanya’da şirket sahibi Türk yatırımcılara teşvik sağlanması, Türk firmalarının Alman firmalarını devralarak yeni pazarlara açılma fırsatları ve Düsseldorf’ta kurulması planlanan Türk Ticaret Merkezi konularının ele alındığı toplantıda bol bol not alan Bakan Elitaş, ATİAD’ın Türk işverenleri arasında yarattığı birliğe işaret ederek, Türkiye’nin bu tür güçlü işbirliklerine ihtiyacı olduğunu ifade etti.
2016-02-05 19:03:00 459 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup