Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Aslan burcu

Aslan burcu

Aslan Burcu burçlar kuşağının beşinci burcudur.
Aslan Burcu özellikleri bakımından en belirgin ve en ayırt edilebilen burçlardandır. Genel olarak liderliği, duygusallağı, hırsı ve başarısıyla bilinir Aslan Burcu. 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğmuş olan herkes Aslan Burcu sayılmakta ve genel Aslan Burcu özellikleri taşımaktadırlar. Ateş grubu burçlarından da olan Aslan Burcu aynı zamanda yaz dönemi burçlarından da olduğu için hareketli sevecen ve tutkuludurlar.

Aslan Burcu erkeği bulunduğu ortamlarda ön planda olan ve liderliğini kolayca belli eden detaycı ve hısrlı bir erkektir. Bu özellikleri sayesinde hem okul hayatında hem de iş hayatında başarılı olurlar Aslan Burcu erkekleri. Ancak fazla hırslı olmaları dolayısıyla mükemmeliyetçidirler ve bu da bazen hem ruhen hem de fiziksel olarak yıpranmasına sebep olmaktadır Aslan Burcu erkeğinin. Hayatın pek çok alanında liderlik rolünü kimseye kaptırmaz Aslan Burcu erkeği.

Aslan Burcu kadını ise Aslan Burcu özelliklerini taşımakla beraber duygusaldır ve sadakat duygusu da yüksektir. Gezegeni Güneş ve elementi de ateş olan Aslan Burcu kadını bulunduğu ortamlarda her zaman bir güneş gibi parlamak ve popüler olmak ister. Bu özelliği de ilişkileri konusunda onu fazla hassas yapar.
2014-02-15 22:04:00 3796 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup