Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Aşk çıkmaz sokakta !

Aşk çıkmaz sokakta !

Karadayı, Pazartesi günü saat 20:00'da Atv ekranlarında...
83.Bölüm:

Feride Mahir’in kendisini hayatından çıkardığını ve başka bir kadına aşık olduğunu düşünmektedir. Bu acıyla başa çıkmaya çalışırken Belgin’in adliyelik olması her şeyi iyice çıkmaza sokar. Belgin’in kurtuluşu için Mahir’in şahitliğine ihtiyacı vardır. Mahir, Belgin için Feride’nin karşısına geçip şahitlik yapar. Mahir’in Belgin’le sevgili olduğuna emin olan Feride hayatı için önemli bir karar alacaktır. Feride’nin aldığı karar nedir?

Mahir sevdasını kendinden uzaklaştırmak isterken ona büyük acılar çektirdiğinin farkındadır. Feride’nin iyiliği için oyunundan geri adım atmaz ama Belgin’in kontrolsüz davranışlarına son vermek amacıyla onu uyarır ve bir daha karşısına çıkmamasını söyler. Mahir intikamı için ulaşmaya çalıştığı Belgin’in aslında haftalardır yanı başında olduğunu öğrenecek midir?

Kabadayılarla aynı masaya oturmak için Sosyete Yusuf ile anlaşma yapan Mahir bütün tehlikeyi göze almıştır. Ne olursa olsun Mehmet Saim’in emniyetteki mallarını çıkarıp onlara götürecektir. Sosyete Yusuf Mahir’le yaptığı anlaşmayı ekibe anlattığında Sarı 

Cemal’in itirazı ile karşılaşır. Sarı Cemal, Mahir malları getirse bile onunla aynı masaya oturup ortak iş yapmayacağını söyler. Sosyete, Sarı Cemal’i ikna edebilecek midir? Mahirbütün bunlardan habersiz malları emniyetten bir başına kaçırmayı başarabilecek midir?
2014-11-01 21:28:00 363 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup