Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Asım artık yaşamak istemiyor !

Asım artık yaşamak istemiyor !

Karagül, heyecan dolu bölümleriyle her Cuma saat 20:00'da Fox TV ekranlarında...
57. BÖLÜM ÖZETİ

Asım, babasının kendisi affetmemesi ve yaşadığı pişmanlığı kaldıramaması üzerine hayatına son vermeye karar verir. Sibel’in bebeği ile ilgili yaşadığı problem yavaş yavaş sancılarının sıklaşmasıyla birlikte ortaya çıkar. Kendal konakta ve çevresinde, “oğlum” ve “Baran” naralarıyla, herkese hayatı zehir ederken, kader ona hiç kimsenin veremeyeceği kadar büyük bir cevap ve cezayı hazırlamaktadır.

EMİNE’NİN ŞAMVERDİ AİLESİNE İSYANI

Konağın en masumu olan Asım’ın geldiği nokta bütün konak ahalisini alt üst eder. En güçsüzler ve sessizler  olarak görünenler, aslında hayatın dengesini sağlayanlardır... En çok susan Emine, isyan eder ve o dengeler değişir. Şamverdi ailesi içinde bu gerçek en yalın haliyle yaşanacak ve bunu Kendal başta olmak üzere konakta yaşayan herkes yavaş yavaş öğrenecektir. 

EBRU VE ÖZLEM’İN DAYANIŞMASI

Özlem, konakta Kendal’ın hışmından köşe bucak kaçarken, Ebru, Özlem’e kol kanat gerer. Ebru, Özlem’i yanına alır. Bu durum en başta zaten oğlunu kaybetme korkusu yaşayan Narin’i ve Kendal’ı delirtir. Ebru’nun varlığının gücü, Kendal ve Narin ne yaparsa yapsın değişmez.

BARAN’IN İSYANI

Baran, artık amcasının yaptıklarına daha fazla tahammül edemez ve Asım’ı intiharın eşiğine getiren ve Baran’ın ağalığını simgeleyen takım elbiseyi konağın ortasında yakar. Baran’ın içten içe değişimi başlamıştır ancak henüz kimse bunun farkında değildir.
2014-11-06 15:42:00 510 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup