Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Anne rehberi yayında

Anne rehberi yayında

Hem anneler için hem de anne adayları için artık çok özel bir site var.
Annerehberi.com 2011 yılında kurulup, anne adaylarına ve annelere doğru bilgiler vermek maksadı ile okurlarıyla birlikte oluyor.

Çocuk yetiştirmede yardımcı olan site, bilimsel ve konusunda uzman insanlar ile çalışıyor. Anne adaylarını doğumdan önce eğitip , bir çok doğru bilinen yanlışlarıda günyüzüne çıkartıyor. Annelerin bir numaralı fenomen sitesi Annerehberi.com en detaylı içerik sitelerinden biri olup özgün içerik girilen bir anne sitesi.

Sitenin amacı nedir ?

Hafta Hafta gebelik bilgileri, Doğumdan önce veya doğumdan sonra annelere faydalı bilgiler verip çocuklarını en güzel şekilde yetiştirilmesi. Çocuk gelişimi konusunda iyi bilgisi olmayan anne adaylarına faydalı bilgiler vermek. Bebeğin, uykusu , temizliği ve bakımı hakkında en yararları ve özel bilgileri paylaşıp annelerin işini kolaylaştırmak. Çalışan anneye tüyolar . Çalışan annenin çocuklarına nasıl vakit ayıracağı, hangi yemekleri yapması gerektiği . Çocuklara baskı yapmadan büyüten anne modelinin ülkemizde gelişmesi. Çocuğunu zararları alışkanlıklardan korumak ve kurtarmak isteyen annelere Psikolojik yaklaşım. Anne ve çocuğun yaşamı. Anneler çocuğuna nasıl yakın olması. Çocuk eğitimi ve çevre davranışları. 

Çocukların kötü alışkanlığını azaltıp çocuklar ile iyi geçinen aileler yaratmak. Babalar çocuk gelişiminde arka rol oynasada bunu çocuğa yapacağı psikolojik yönlerini göstererek nasıl düzelteceğini anlatmak. 

Doğumdan önce anneleri bilgilendirerek nelerin alınması gerektiğini, yenidoğan ve büyüyen bebeğin nelere ihtiyacı olacağını belirterek hazırlık yapması.
 
2014-01-28 11:42:00 1436 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup