Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Ankara'nın Dikmen'i artık yeni kanalında

Ankara'nın Dikmen'i artık yeni kanalında

Ankara'nın Dikmen'i yeni bölümleriyle Cuma akşamı Atv’de izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.
Dikmen, Ankara’da pavyonda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için de yeterli altyapısı olmayan bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entellektüel hala oğlu Latif.

Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca kez evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaratacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.

Yeni bölümlerinde neler olacak? 

Tilbe\'nin annesi Mürüvet\'in eve gelmesiyle hayatı hareketlenen Dikmen\'in, Zirek\'in kardeşi Sıla\'nın da İstanbul\'a gelmesiyle iyice karmaşık hale gelir. Âşık olduğu Kızın Zirek\'in kardeşi olduğundan haberi olmayan 

Dikmen ilerleyen bölümlerde bunu öğrenecek mi? Kayınvalidesi Mürüvvet\'in kendilerinde kalmasıyla üzerindeki baskısı daha da artan Lâtif, kayınvalidesinin ısrarına dayanamayıp evi Tilbe\'nin üzerine yapacak mı? 

Ankara\'nın Dikmen\'i Cuma akşamı saat 20.00’de atv\'de...
2014-11-03 15:03:00 286 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup