Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Altınbaş'ta alışveriş şimdi daha kolay

Altınbaş'ta alışveriş şimdi daha kolay

Türkiye mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, yeniden tasarlanan e-ticaret sitesi www.altinbas.com ile mücevheri evinize getiriyor.
Altınbaş, yenilenen arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu web sitesi ile kusursuz bir deneyim vaat ediyor. A/B testi verileri uyarınca gerekli düzenlemelerin yapıldığı www.altinbas.com, kullanıcı deneyimine odaklanan tasarımı ile deneyim alanı oluşturarak kullanıcıyı yönlendiriyor. Mücevher meraklıları, son teknolojiye sahip www.altinbas.com'a sadece masa üstünden değil, cep telefonu, tablet, ios, android, Windows gibi bütün platform ve cihazlardan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Altınbaş ürünlerine www.altinbas.com’dan rahatça ulaşın

www.altinbas.com, yenilen tasarımıyla ziyaretçisine hızlı bir şekilde istediği ürünü bularak, siparişini dört adımda tamamlayabilme olanağı sunuyor. Site ziyaretçileri sadece e-ticaret sitesinin stoğunu görmekle kalmayıp, Altınbaş’ın bütün mağazalarındaki stokları da takip edebiliyor.

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş’ın yeni e-ticaret sitesi altinbas.com, mobil aplikasyon, cisim tanıma özelliği kullanılarak sanal nesnelerin gerçek görüntülerin üzerine bindirildiği augmented reality ve 3d ürün görselleri gibi özelliklerle yeniliklerine devam edecek.
2016-03-03 13:27:00 442 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup