Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Altın Çağ Başlasın

Pervin Dinçer

Altın Frekans, son zamanların en trend uygulamalarının başında geliyor. Parlak bir cilde sahip olmak isteyenler için bire bir olan Altın Frekans akne lekelerinden kurtulmak için can atanlara, çatlaklarında iyileşme görmek isteyenlere müjdelenen leke giderici sistem uzman eller tarafından uygulandığında yüz güldürücü sonuçlar veriyor. Kısaca size altın tepside sunulan Altın Frekans’tan bahsedeyim.

Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor. Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Ultra Lift ile cildimiz problemlerden kurtulurken yüzde uzun kızarıklık, ödem ve kabuklanma gibi işlem sonrası etkiler görülmüyor.

Altın Frekans’ın en güzel tarafı ise işlemin toplamda 20-25 dakika sürüyor olması. Elbette Altın Frekans’tan daha etkili sonuçlar almak için bu uygulamayı 2-3 hafta arayla yaptırmak yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşacak hafif kızarıklıklar canınızı hiç sıkmasın çünkü yaklaşık 4-5 saat içerisinde herhangi bir kızarıklık ya da iz kayboluyor. Eğer cildinizin bir takım problemleri varsa 2-3 hafta arayla uygulamak yeterli fakat ciltte herhangi bir problem yoksa yapılacak tek seans uygulama ile cildin canlanması sağlanabiliyor.

Her yaşa ve her cilde uygulanabilen Altın Frekans biz kadınlara bakımı ve güzelliği altın bir tepside sunuyor. Daha sağlıklı, daha parlak, daha temiz ve daha bakımlı bir ciltten daha etkileyici ve mutlu edecek ne olabilir ki! Üstelik ağrısız sızısız ve kısa sürede tüm bu güzelliklere sahip olmak mümkün. Tek yapmanız gereken bir uzmanın kapısını çalmak.

Güzelliğinize…
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup