Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Aker ile yazın sıcaklığını yaşamaya devam edin

Aker ile yazın sıcaklığını yaşamaya devam edin

Aker; 2016-17 sonbahar kış koleksiyonunda tasarımlarıyla yaz sıcaklığın yaşatmaya devam ediyor.
İpek eşarpları kadar giyim koleksiyonu ile de kendi modasını yaratan modern kadınların favorisi olan Aker 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunda soğuk kış günlerini zarif, modern ve kültürel yapıyı harmanlayarak oluşturduğu tasarımlarıyla ısıtıyor. Naif duygular uyandıran bembeyaz kar tanelerini andıran ürün gruplarıyla, kendine has farklı duruş ve kombin seçenekleriyle zenginleşen Aker 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonu moda severleri hayal dünyaları kadar geniş bir çeşitliliğe davet ediyor.

Keskin ve minimal kesimler

2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunda katmanlar, keskin ve minimal kesimler, temiz hatlar ile yakalanmış modern görünümler dikkat çekiyor. Gruplar güz rüzgarlarının yanında içimizi ısıtan saten ve kadife kumaşlar ile zenginleştirilmişken şeffaf kumaşlar, organzeler koleksiyonda hakim olan romantik hissi destekliyor. Sonbahar yaprağının düşüşünde bıraktığı o geometrik yüzeyli desenler, sarı sıcak doku ve fırça rötuşlarıyla şıklığı sadelikte arayan tüm kadınlara birbirinden güzel tasarımlar sunuyor.

Sonbaharın renkleri

Sonbahar geçişindeki renk ahenkleri tüm koleksiyonda kendini hissettiriyor. Baharın sarısıyla başlayan tonlar; hardal ile harmanlanmış bordolar, olduğundan daha canlı ve güçlü kırmızılar, zeytin yeşili ve haki tonları ile sıcak, samimi, dinamik bir görünüme bürünüyor. Klasik Aker çizgisinden ödün vermeden tasarlanan koleksiyonda, tüm parçalar birbirleri ile uyum içinde sunuluyor.
2016-10-26 10:02:00 551 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup