Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Akay'dan büyük beden gelinlik koleksiyonu

Akay'dan büyük beden gelinlik koleksiyonu

Düğün günlerinde gelin adaylarını kusursuz ve göz alıcı kılmak amacıyla Akay Gelinlik, büyük beden giyen kadınlar için kişiye özel tasarımlar hazırladı.
Orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı özgün koleksiyonları ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Akay Gelinlik, hazırladığı büyük beden gelinlik koleksiyonu ile bir ‘ilk’e imza attı. Akay, gelin adaylarının vücut yapısına ve tarzına göre kişiye özel gelinliklere imza atıyor.

Akay’ın Baş Tasarımcısı Sezanur Akay, “Büyük beden kadınların da en az sıfır beden kadınlar kadar güzel, şık ve elegan olabileceğini göstermek istiyoruz. Bu yüzden tasarımları yaparken gelinin vücut yapısının yanı sıra tarzını, hayalini, düğünün konseptini ve dekor detaylarını da dikkate alarak tek bir provada gelinlerimizi hazırlıyoruz” dedi.

Akay’ın büyük beden koleksiyonunda, gelinlerin bellerini ince gösteren iç bazlar, kullanılan soft ve uçuşan kumaşlar, kollarda dantel ve tril detaylar ön plana çıkıyor.

Akay Gelinlik, hem marka olup, hem de haute couture çalışan tek firma olarak, modern ve romantik çizgisi, rakipsiz kalite anlayışıyla gelin adaylarına çok özel bir düğün yaşatıyor.

Aksesuar, Abiye, Ayakkabı

Akay, gelinliği tamamlayan geniş aksesuar ve ayakkabı koleksiyonunu da adayların hizmetine sunuyor. Ayrıca özel geceler için abiye, nişanlık, kına gecesi için gece elbisesi ve kaftan gibi yüzlerce farklı ürün, gelinlerin beğenisine sunuluyor.

1465211955_zaa_0928.jpg
2016-06-29 19:15:00 1376 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup