Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Akay 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Akay 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Akay'ın 2017 Gelinlik Koleksiyonu’nda şıklık ve zarafet ön planda...
Zamansız çizgiler, görkemli kumaşlar, tüller, gupür danteller ve gösterişli taşların sentezlenmesiyle kişiye özel olarak hazırlanan AKAY 2017 gelinlik koleksiyonu, genç kızların hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

Sektörün lider, vizyon sahibi ve yenilikçi markası AKAY’ın 2017 Gelinlik Koleksiyonu’nda yer alan modeller yine göz kamaştırıyor. Hem marka olup, hem de haute couture çalışan tek firma olan AKAY, her tarza ve vücut tipine uygun kişiye özel tasarımlarıyla gelin adaylarını tek provada evlilik gününe hazırlıyor.

17010-(1).jpg

Koleksiyon, zamansız çizgiler görkemli kumaşlar, tüller, gupür danteller ve gösterişli taşlarla sentezlenerek tasarlanmış. Modellerdeki küçük detaylar ise duru, cesur ve masumiyet taşıyan genç kız ruhunu yansıtıyor.

AKAY Baş Tasarımcısı Sezanur Akay koleksiyonu hazırlarken, düğün kavramının çağrıştırdığı görkemi, genç kızlığın masumiyeti ile bütünleştirmek için trendy bir yaklaşımdan çok zamansız çizgileri tercih ettiklerini belirtiyor.

zaa_3653.jpg

AKAY’da 2017 sezonunda yenilikler bununla sınırlı değil. Trend takip etmek yerine trend yaratan öncü kuruluş AKAY, Türkiye’nin ilk Büyük Beden Koleksiyonu’nu hayata geçirdikten sonra Eylül 2016 tarihinden itibaren yeni konsept sürpriz bir koleksiyonla fark yaratmaya devam edecek.

A’dan Z’ye düğün için AKAY

Bunun yanı sıra AKAY yeni sezonda da yine erkekler için kişiye özel damatlıklar hazırlıyor. Düğün seremonisinden önce gelinin ihtiyaç duyacağı nişanlık, kına gecesi için gece elbisesi ve kaftan, düğün günü içinse taç, kemer, toka ve ayakkabı gibi birçok aksesuar da AKAY’ın zengin koleksiyonu arasında yer alıyor. Özetle çiftler AKAY’da düğün için gerekli her türlü elbise ve aksesuar ihtiyaçlarını bir kerede çözerek büyük mutluluğa imza atmaya hazırlanıyor.


zaa_1050.jpg
2016-10-06 08:47:00 1021 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup