Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Adidas'a Selena Gomez imzası

Adidas'a Selena Gomez imzası

Selena Gomez sürekli genişleyen yetenek listesine tasarımcılığı da ekledi.
ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, ‘Rock Chic’ temalı yeni koleksiyonunu yaratmak için 2012’den beri adidas NEO Label tasarım ekibi ile birlikte çalışıyor. Selena Gomez imzasıyla yaratılan yeni adidas NEO Label Koleksiyonu, rock’n roll dünyasının tarzını yansıtıyor.

Selena’nın müzik aşkından ilham alınarak yaratılan adidas NEO Label tasarımlar, rock’n roll dünyasının simgesel tarzlarını içeriyor. Koleksiyonda Selena Gomez’in de favorisi olan gizli dolgu topuğa sahip siyah çivili ayakkabılar dikkat çekiyor.

Selena Gomez, adidas NEO Label logosuna sahip yeni koleksiyonu ile ilgili  ‘Koleksiyonda ‘Rock Chic’ teması hakim. Bu da koleksiyonu kendinden emin, asi ve eğlenceli yapıyor. Ayrıca koleksiyonun biraz da karanlık bir havası var. Bu karanlık havanın genç kızların, kendi tarzlarına özel bir imza atmalarına ve giydikleri kıyafetlerle kendilerinden emin bir tavır sergilemelerine yardımcı olacağını düşünüyorum” diyor.

adidas NEO Label için ilk kez bir koleksiyon tasarlayan Gomez ile ilgili adidas NEO Label’ın Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şunları söyledi: “Selena, genç kızlar için eşsiz bir ilham kaynağı ve gerçekten çok seviliyor. NEO label’ın amacı; macera arayan gençlere beklenmedik sürprizler hazırlamak... Bu yüzden doğal bir işbirliği oldu.”
2013-09-09 15:34:00 4936 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • tugce 21/12/2013 18:57

    Adidas' ın siyah kollari yırtık kazagini nereden bulabiliriz?

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup