Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Açık havada seks başkadır !

Açık havada seks başkadır !

Bazen seks hayatının ihtiyacı olan sadece biraz temiz havadır...
Seks Terapisti Doktor Sandor Gardos, “Dışarıda seks yapmak algıları uyandırır” diyor. “Teninde rüzgârı hissetmek ve yeni kesilmiş çimin kokusu afrodizyak etkisi yaratır.” Ayrıca yakalanma korkusu insanı daha da heyecanlandırır. 

Mekân: Arka bahçe

Evinin çimle kaplı bahçesi bunun için harika bir yer. Stock Market Orgasm kitabının yazarı Ava Cadell, “Arka bahçenin güzelliği; insana özel alan sağlayabilmesidir” diyor.

Mekân: Kumsal

Gardos, “Kumsalda seks heyecanlıdır çünkü sahil zihnimizde rahatlık ve tatil çağrışımı yapar” diyor. “Tuzlu denizin kokusunu hissetmek ve dalgaların sesini dinlemek baştan çıkarıcıdır.” Gözlerden uzak, kayalıklar tarafından sarmalanmış bir yer bul.

Mekân: Ufak bir bot

Her şeyden uzak hiçbir yerin ortasında ufak bir teknede seks yapmak kadar samimi bir durum olabilir mi? The Art of Sex Coaching kitabının yazarı Pati Britton “Botta olmak, ıssız bir adada sadece ikinizin olması gibi bir şeydir” diyor.

Mekân: Su (havuz, duş)

Islanmak tahrik edicidir. Gardos, “Suya girmek veya kenarında durmak zevk vericidir çünkü cildine ıslakken dokunulduğunda daha fazla hassaslaşırsın” diyor. Ancak su senin salgıladıklarını alıp götürebilir. Onun için silikon bazlı bir yağ kullanabilirsin.

Mekân: Orman

Bir dahaki sefere erkek arkadaşınla tırmanışa veya dağ bisikletine binmeye gittiğinde dur ve daha farklı bir eğlence yarat. Gardos, “Doğada seks yapmanın inanılmaz derecede müstehcen bir tarafı vardır” diyor.
2013-12-09 02:42:00 3551 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup