Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

50’lerin sade romantizmini bugüne taşımak isteyenlere...

50’lerin sade romantizmini bugüne taşımak isteyenlere...

AkzoNobel Marshall’ın “Anlama Sanatı” adlı renk trendinin imgeleri ve mesajı, 1950’li yıllara yönelik bugünkü takıntımızla güçlü bir bağlantıya sahip.
AkzoNobel Marshall, uluslararası renk akımları araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 yılının beş ana renk trendinden biri olan “Anlama Sanatı”nı, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne adıyor. Tüm sevenleri, hayatı renklendirmeye ve 1950’lerin sade romantizmini bugüne taşımaya davet ediyor. AkzoNobel Marshall’ın “Anlama Sanatı” renk trendi, daha az karmaşık ve daha çekici zamanları hatırlatıyor. Trendin renk paletinde ise sevdiğiniz şeyleri vitrine çıkaran sıcak eriyen pasteller, yakıcı turuncu, canlı kırmızı ve böğürtlen ile nefis dondurma tonları hayata anlam katıyor. 

AkzoNobel Marshall, dünya çapında yürüttüğü ve her yıl geleneksel olarak açıkladığı Uluslararası Renk Akımları ColourFutures™ Araştırması kapsamında yılın renk trendlerini belirledi. 2013’ün beş ana renk trendinden biri olan “Anlama Sanatı” da Sevgililer Günü’ne çok yakışıyor. Anlama Sanatı’nda yer alan renk paleti, Sevgililer Günü’nde, sevdiklerinin hayatını sürprizler ile renklendirmek ve daha da anlamlı kılmak isteyenler için çok yaratıcı seçenekler sunuyor.

50’lerden bir hava

AkzoNobel Marshall’ın “Anlama Sanatı” adlı renk trendinin imgeleri ve mesajı, geriye dönüp bakıldığında o kadar düzenli ve mükemmel görünen 1950’li yıllara yönelik bugünkü takıntımızla güçlü bir bağlantıya sahip. 50’lerin o şık Kodakolor fantezilerinde, daima günlük güneşlik bir hava, mükemmel biçilmiş çimler ve yüzlerinde bir gülümsemeyle kendilerinden beklenen rolleri gerçekleştiren kadınlar ve erkekler ile güllük gülistanlık bir dünya sergileniyor.

Ahududu tepecikleri, vintage şeker tonları, rahatlatıcı nötr renkler...

AkzoNobel Marshall “Anlama Sanatı” trendinin renkleri, çocukluk anıları gibi güneşli ve canlandırıcı bir etkiye sahip. Ünlü moda markalarının ilkbahar/yaz koleksiyonlarındaki dondurma renkleri kadar çekici. Çikolatalı kirazları ve makaronları, mavi gökyüzünü, ahududu tepeciklerini ve naneli çikolata parçalarını anımsatıyor. Bu ilham veren vintage şeker tonlarıyla, rahatlatıcı nötr renklerle veya derin camgöbeği ve kahverengini, göz açıp kapayıncaya kadar yakalanacak şık bir birleşim için eşleştirmeyi öneriyor.
2013-01-30 13:20:00 1231 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup