Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

5 adımda daha mutlu bir cinsel hayat

5 adımda daha mutlu bir cinsel hayat

Bu uyarıları dikkate alarak cinsel hayatınızı daha mutlu hale getirin.
LEYDİTÜRK ÖZEL / Sizlere de daha önce insanların deneyip pozitif sonuç aldığı 5 anahtar tavsiye ile cinsel hayatınızı bu mevsim ayakta tutun.

 
- Rahatlık sınırlarınızın dışına çıkarak yatak odası için özel oyuncaklar kullanabilirsiniz. Giriş seviyesi yenilik olarak yatak odası dışındaki uygun olabilecek yerlerde birliktelik yaşamak size ayrı bir tad verecektir.
 
- Hislerinizin değişimini takip edin ve kendinizi daima dinleyin. Başkalarının basmakalıp önerileri ve ezbere verilen tavsiyeler bazen bizi yanlış yollara itebilir.
 
- İletişime geçin! Yatakta neyi seviyorsunuz ve ne gibi haraketler sizi anında rahatsız ediyor bunu ona bir şekilde söyleyin, ürkütmeden sevecen bir ton ile bir çok durum açıklığa kavuşabilir.
 
- Cinsel hayat için 2 kişi coğu durumda şarttır. O yatakta bir tek o erkek veya sen yoksun bu yüzden biraz da karşı tarafı düşünerek hareket et. Bakarsınız bu güzelliğin karşılığında o da size özel bir şeyler yapar!
 
- Ne kadar çok birliktelik yaşadığınızın bir önemi yok kalitesi olmadıktan sonra ! Unutmayın ki doğru anlarda başlayan ön sevişme ve sonrasında iyi konsantre olarak geçirdiğiniz 5-6 dakikalık tek bir birleşme bile size hiç tadmadığınız bir haz verebilir. 
 

 
2012-12-17 16:53:00 4120 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup