Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

2016 Evlilik Fuarı başlıyor

2016 Evlilik Fuarı başlıyor

Evlilik Dünyası 2016 evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.
\'Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı\' bu yıl da en yeni trendler ve defilelerle 29-31 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfü Kırdar’da çiftlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Gelinlikten davetiyeye, pastadan düğün mekanına, damatlıktan düğün fotoğrafçılığına, dekorasyondan organizasyon şirketlerine kadar 20\'nin üzerinde iş kolunu kapsayan \'Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı\', çiftlere birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Çiçek konsepti

Patika Fuarcılık\'ın organize ettiği 14. kez düzenlenen fuarın bu yılki konsepti \'Çiçek Gelinler\'. Modanın yeni sezon akımı \'çiçek konsepti\' gelinlerin hayallerine de yön verecek…

İçinde Aşk Olan Fuar

Hayatlarının en güzel gününü çiçek bahçesine dönüştüren tüm gelinler, önümüzdeki sezonda düğün konseptlerini de çiçek üzerine şekillendirecek. Yeni sezonda dünya modasına yön verenlerin vazgeçilmezi haline dönüşen çiçekler, \'İçinde Aşk Olan Fuar\' olarak anılan Evlilik Dünyası Fuarı\'nın da ilham kaynağı oldu.

Çiçek bahçesinin birbirinden güzel renklerinin armonisinde dans eden gelinler, sevdiklerinin anılarında da çiçek kokulu bir iz bırakacak. Gelin buketlerinde tercih edilen binbir renkte çiçek konseptleri, düğünleri de bahar bahçesine dönüştürecek.

Dekorasyondan organizasyona, fotoğraf çekiminden gelinliğe kadar çiçek konsepti her alanda kullanılacak. Özellikle son yıllarda öne çıkan üç boyutlu gelinliklerde de çiçek detayları gelin adaylarının gözdesi olacak. Evlilik Dünyası Fuarı\'nda tüm bu detaylar ziyaretçilerle buluşacak.

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı\'nı ziyaret etmek isteyenler internet adresinden online davetiye alabilir.
2015-12-13 16:08:00 2502 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup